E-Mail ile bize merak ettiğiniz konuları yazabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Bize Ulaşın

FAKS NUMARASI

+90(850)5226496(Şehirler-arası telefondan farksızdır, dakikanız varsa oradan düşer, yoksa normal şehirler-arası yazar) Faks yollamadan önce Faks cihazımızın takılı olup olmadığını öğrenmek için lütfen +90(216)6226667‘dan bizi arayınız.

TELEFON

+90(216)6226667 (Aynı zamanda Özel Erdem AZİM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İstanbul/Sancaktepe/Sarıgazi Şube’sinin WhatsApp numarasıdır)

+90(850)5226496 (Aynı zamanda Ağız ve Diş Sağlığı kliniklerimizin tamamının WhatsApp numarasıdır)

Eğer telefon numaralarımızı 7 kez çalmasına rağmen açan olmazsa lütfen bekleyiniz, telesekreterimiz size cevap verecektir, ses kaydını dinleyin ve bip sesinden sonra mesajınızı bırakınız, 3 dakika boyunca sesli mesaj bırakabilirsiniz, mutlaka size geri dönüş yapacağız. Daha kısa sürede telesekretere bağlanmasını beklemeden kapatan numaralara da geri dönüş yapmaya çalışacağız ama yoğunluk nedeniyle bu durumdaki numaralar telekomünikasyon uzmanlarımızın gözünden kaçan numaralar olabilir.

E-POSTA ADRESİ

grup@erdemazim.com.tr

Bu mail adresine yollanan e-postalar, Özel Erdem Azim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde kadrolu olarak tam zamanlı çalışan tüm klinik ortağı Diş Hekimlerimizin e-posta adreslerine otomatik olarak gönderilecek ve uygun olan Diş Hekimlerimizden birinin sizinle irtibata geçmesi sağlanacaktır. Eğer bizzat Diş Hekimlerimizden birine bir e-posta göndermek isterseniz Hekimlerimiz sayfasından e-posta göndermek istediğiniz Diş Hekimimizin Temel Profil Bilgileri kısmından E-Posta adresine ulaşabilirsiniz.

İşletme Adresi
ÖZEL ERDEM AZİM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

SARIGAZİ MAH. AKDOĞAN SOK. NO:1-3/1 SANCAKTEPE, İSTANBUL, TÜRKİYE

İstanbul ili Sancaktepe ilçesi Sarıgazi Merkez’de CHP binasının oradaki ışıklarda bulunan Osmangazi İlkokulu ve Tatbak’ın karşındaki Özel Kavram Anadolu Lisesi arasında MyHane mağazasının üzerinde 1. Kat. Tam önümüzde AkBank’ın bankamatiği var.

WHATSAPP

Özel Erdem Azim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ticaret Limited Şirketi adlı işletmeye WhatsApp'tan mesaj gönderin.
Özel Erdem Azim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ticaret Limited Şirketi adlı işletmeye WhatsApp’tan mesaj gönderin. https://wa.me/message/NIM2TCZ632BNH1

INSTAGRAM

Instagram'da Özel Erdem Azim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni takip edebilmeniz için Kullanıcı adımız: erdem.azim.adsp
Instagram’da Özel Erdem Azim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni takip edebilmeniz için Kullanıcı adımız: erdem.azim.adsp

KLİNİĞİMİZİN İLETİŞİM BİLGİLERİNİ TELEFONUNUZA KAYDETMEK İÇİN LÜTFEN BU KODU TARATINIZ.

Özel Erdem AZİM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizin iletişim bilgileri
Özel Erdem AZİM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizin iletişim bilgilerini telefonunuza kaydetmek için lütfen bu kodu taratınız.
BİZE ULAŞIN
“Bize Ulaşın” sayfasının yazıcıdan çıktısını ya da PDF dosyasını aldı iseniz sayfaya ulaşmak için cep telefonunuzdan ya da tabletinizin kamerasından bu QR kodunu taratmanız yeterlidir.

TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ