Anlaşmalı Kurumlar

Adalet Bakanlığı Logo
Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı

AcnTURK Sigorta A.Ş

AgeSA
Avrupa’nın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Ageas, Belçika’nın bir numaralı sigorta şirketidir. Aynı zamanda, faaliyet gösterdiği birçok ülkede pazar liderleri arasında yer almaktadır. (Konsolide olmayan ortaklıklar dahil) 45.000’den fazla çalışanıyla, Ageas, Belçika, Birleşik Krallık, Fransa, Portekiz, Türkiye, Çin, Malezya, Hindistan, Tayland, Vietnam, Laos, Kamboçya, Singapur ve Filipinler gibi ülkelerde faaliyet göstermektedir.
Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı
Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı
"Allianz Müşteri Hizmetleri" aranarak önceden randevu alınması koşuluyla,"Kazançlı Diş Kurumları" 'nda anlaşmalı diş hekimlerince yapılacak diş tedavileri, poliçede belirtilen diş tedavi teminatı kapsamında Türk Dişhekimleri Birliği MUAYENE VE TEDAVİ ÜCRET TARİFESİ üzerinden %90 ödeme yüzdesi ile karşılanır.
Allianz
Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi
Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi
AXA Sigorta
Diş Sağlığı Tasarruf Planı
Benefit Global

Bitedavi Evde Sağlık Hizmetleri

booking.dentist
Global booking
CompuGroup Medical

The doctor is already taking advantage of the tools Dentacoin developed to help clinics to reach more patients by having a dedicated profile up on Trusted Reviews.
Check Ozel Erdem AZiM Agiz ve Dis Sagligi Poliklinigi on Dentacoin Trusted Reviews and see the unfiltered feedback received from patients. You can leave your review and get rewarded as well.
İlimize gelen depremzede misafirlerimizin Acil Diş Tedavileri gönüllü meslektaşlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır.
DEPREMZEDELER İÇİN ACİL DİŞHEKİMLİĞİ HİZMETLERİ
Tıp Doktoru ve Diş Hekimi
Doc’s Club
Programın devam ettiği tarihe kadar geçerli olmak üzere tüm tedavilerde %35’e varan(Tüm indirimlere ek en az %10 olmak üzere ve toplamda %35’i geçmemek kaydıyla) indirim sunmayı taahhüt ediyoruz.
© 2019 Enflasyonla Topyekün Mücadele
Ethica Sigorta A.Ş.
Ethica Sigorta A.Ş.
Eureko Sigorta
Eureko Sigorta
Türkiye Halk Bankası A.Ş.
Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı
Logo Images
Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası
Sigorta- Emakin BPMS - Operasyonel mükemmelliğin en iyisi
GULF SİGORTA GRUBU
Healaways Logo
Healaways
İLKSAN Üyeleri ve Emekli üyeleri/İLKSAN’ın %100 hissesine sahip olduğu De-Ha A.Ş. çalışanları ve bunların 1 derece yakınlarını kapsar.
İLKSAN üyeleri ve Emekli üyeleri/İLKSAN’ın %100 hissesine sahip olduğu DE-HA A.Ş. çalışanları ve bunların 1 derece yakınlarına
İmece Destek Danışmanlık Provizyon Merkezi iletişim Bilgileri
SİGORTA ŞİRKETİ ADI PROVİZYON DEPARTMANI TELEFON NUMARALARI TÜRK NİPPON SİGORTA A.Ş 0 212 978 14 60 DOGA SİGORTA A.Ş. 0 212 978 14 64 UNİCO SİGORTA A.Ş 0 212 978 14 51 ETHİCA SİGORTA A.Ş. 0 850 390 15 67 ANA SİGORTA A.Ş 0 212 700 17 08 NN HAYAT EMEKLİLİK 0 212 700 17 16 MAGDEBURGER SİGORTA A.Ş 0 212 700 17 30 GENERALİ SİGORTA A.Ş 0 212 700 17 50 QUİCK SİGORTA A.Ş 0 212 700 17 02 AREX SİGORTA A.Ş 0 212 700 17 53 AVEON SİGORTA A.Ş 0 212 700 17 92 ANKARA SİGORTA PROVİZYON (AKKUYU ÖSS) 0212 700 17 06
Inter Partner Assistance Türkiye
Inter Partner Assistance Türkiye
İstanbul Ticaret Odası
İstanbul Ticaret Odası
Kayseri Ticaret Odası
Kayseri Ticaret Odası
Medisa
Moneta Assistance
Moneta Assistance
OYAK
OYAK SAĞLIK PLATFORMU (OSP)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ POLİS RADYOSU
CGM İndirim Network sözleşmemiz kapsamında geçerli olan ve hali hazırda POLSAN üyelerinin kurumunuzdan hizmet alırken yararlandığı indirim oranlarına yeni bir İndirim Grubumuz dahil olmuştur.
QNB SİGORTA (Eski adı: CİGNA -Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş) bünyesinde yer alan sigortalılar ve birinci dereceden yakınları (Anne, Baba, Kardeş, Eş, Çocuk / Çocukları, Üvey ve / veya Evlat Edinilmiş Çocuk / Çocukları) kurumunuza başvurularında CGM İndirim Networkü indirim oranlarından faydalanabileceklerdir.
Remo Assist
Remo Assist
senCard Üyelik Programı
Sağlık sigortacılığı sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesi ile Bupa Acıbadem Sigorta, Türkiye’nin en köklü finans kurumlarından olan Aksigorta, sektörün genç ve dinamik oyuncuları arasında yer alan Fiba Emeklilik ve güçlü, güvenilir, hizmet odaklı bir çözüm ortağı olan Aegon hizmet verdiği binlerce sağlık sigortalısı için senCard’ın güvenilir ve kaliteli hizmetlerini tercih etti.
smartasg
Smart Assist
Smileneo Şeffaf Plaklar TL 9,900, Metal Diş Telleri TL 12,000, Diğer Apareyler TL 20,000
Smileneo Şeffaf Plaklar
Türkiye Finans Katılım Bankası
Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. bir SNB kuruluşudur.
Türkiye Eğitim Sen İstanbul 3 Nolu Şube ile ÖZEL ERDEM AZİM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ arasında, yapılan ve yalnızca Türkiye Kamu Sen'e bağlı sendika üyeleri ve 1. derece yakınları için geçerli olmak kaydıyla indirim anlaşması
Türkiye Kamu Sen’e bağlı sendika üyeleri ve 1. derece yakınları için geçerli olmak kaydıyla indirim anlaşması
 SAĞLIK HİZMET SUNUCUSU‘nun TÜRK TELEKOM SAĞLIK Ve SOSYAL YARDIM VAKFI bünyesindeki hak sahiplerine vereceği hizmetler, işbu protokol hükümlerine uygun olarak fiyatları görmek için tıklayınız.
TÜRK TELEKOM SAĞLIK VE SOSYAL YARDIM VAKFI ile ÖZEL ERDEM AZİM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ arasında imzalanmış Hizmet Sözleşmesinin TÜRK TELEKOM SAĞLIK VE SOSYAL YARDIM VAKFI Üyeleri’nin alacakları hizmetlerin fiyatlarını belirleyen ek fiyat protokol 
Vega Kart
Vegacard
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı

TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ