Kliniğimiz İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan Sancaktepe ilçesinde hizmet vermektedir. Bulunduğu konum itibariyle hem havaalanına hem de otellere çok yakın olması, siz misafirlerimiz için oldukça büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Özel Erdem AZİM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Şöförlü araçla VIP Transfer Hizmetleri

İstanbul’un neresinde olursanız olun 4.000 TL karşılığında anlaşmalı firmalarımız tarafından size atanacak asistan aracılığı ile belirttiğiniz gün ve saatte bulunduğunuz yerden(gerekirse havaalanından karşılayıp) alıp tedavinizin sonunda İstanbul içinde bulunduğunuz yere bırakıyor. Uçak ve deniz taşımacılığı için lütfen anlaşmalı firmalarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat alınız. Anlaşmalı firmalarımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Anlaşmalı Turizm Acenteleri

Ayrıca firmalarımızdan tedavinizi olurken bulunduğunuz şehri tanımanız ve keyifli vakit geçirmenizi sağlamak için tercihinize bağlı olarak tur imkanları, İstanbul’un eşsiz ve enfes Boğaz manzarasının keyfini çıkarmak için tamamı size tahsis edilmiş özel lüks yatlarla özel yat turları, Boğaziçi veya Adalar turları gibi hizmetleri kendiniz anlaşmalı turizm firmalarımızla iletişime geçerek tam gün veya saat bazında(sorumluluk sizde ve turizm acentelerinde olmak şartı ile) hizmet satın alabilirsiniz.

Ülkemizde oturma izni almış ve geçici T.C kimlik numarası olan yabancı uyruklu hastalar, ülkemizde bulunan yabancı temsilcilik ve elçiliklerde görev yapan yabancı uyruklu kişiler de bu turizm paketinden yararlanabilir.

Not bu paketler sadece sağlık turisti sınıfında yer alan kişiler içindir. Hiçbir şekilde Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) veya Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından uygun görülen sivil toplum kuruluşları tarafından Balkanlardan ve Türk-i Cumhuriyetlerinden ülkemize tedavi amaçlı getirilen hastalara, Türk soylu olduğuna dair belge ibraz eden Türk soylu yabancılar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşları ve  uluslararası koruma başvurusu veya statüsü sahibi ve vatansız olarak tanınan kişiler için kliniğimiz vasıtasıyla Sağlık Turizmi yapılmayacaktır ve yapılması Sağlık Turisti dışındaysanız bu hizmetler için anlaşmalı aracı kuruluşlara sizi yönlendirmemiz kanunen de yasaktır. AMA KENDİNİZ YUKARIDA BELİRTİLEN FİRMALARLA İLETİŞİME GEÇEREK tur imkanları VS SATIN ALABİLİRSİNİZ. BU BİZİ KANUNEN SORUMLU TUTMAYACAĞI GİBİ TURİZM FİRMALARININ İŞİ DE ZATEN BUDUR. ELBETTEKİ TURİZM ACENTALARI KENDİ İŞLERİNİ YAPMAYA DEVAM EDECEKTİR. YUKARIDAKİ LİSTE BİZİM KENDİLERİNE GÜVENDİĞİMİZ(TABİ Kİ GARANTİ VEREMEYİZ) ACENTALARA AİT BİR LİSTEDİR.

TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ