R2Gate teknolojisi ile Dijital İmplantoloji

Bu sayfayı R2Gate teknolojisi kullanarak yaptığımız implantlar için hazırlanmış olup diğer yerli ve ithal implantlarımız hakkında ayrıntılı bilgiyi kliniğimizi ziyaret ederek öğrenebilir ve tahmini ücretlerini İmplant Ücretleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Bu sayfada R2Gate teknolojisi hakkında

gerekli ve bu teknolojiyi kullanarak yaptığımız implantların ücretlerini tahmini olarak hesaplayabilmeniz için hazırladık.

Yurtdışından gelen hastalarımız dişlerine 3 implanta kadar olan vakalarda her şey yolunda giderse ortalama 10gün, daha fazla sayıda implant gerektiren vakalarda her şey yolunda giderse ortalama 17-40 gün içinde kavuşmuş olabilirler. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

R2Gate teknolojisi için fiyat bilgilerini yazımızın en altında görebilirsiniz.

Öncelikle R2Gate’in ne olduğunu öğrenebilmek için firmanın hazırlamış olduğu videoyu izleyelim ve broşürlerini okuyalım.

Aşağıdaki resimlerde bulunan adres-telefon bilgiler bu sistemle çalışacağımız implant firmasına ait bilgiler olup kliniğimizin bilgileri şu şekildedir;

İstanbul ili Sancaktepe ilçesi Sarıgazi Merkez’de CHP binasının oradaki ışıklarda bulunan Osmangazi İlkokulu ve Tatbak’ın karşındaki Özel Kavram Anadolu Lisesi arasında PamTime çocuk mağazasının üzerinde 1. Kat

+90(216)6226667 (Aynı zamanda Ağız ve Diş Sağlığı kliniklerimizin WhatsApp numarasıdır)

messenger@erdemazim.com.tr

Yukarıda belirtilenlerden daha fazla bilgi istenmesi durumunda kliniğimizi ziyaret etmeniz gerekecektir.

Fiyatlandırmasına gelince cerrahi şablon hazırlandığından tek çeneye yapılacak implant sayısına göre ücretlendirilir. Her 2 çeneye de yapılacaksa ona göre hesaplanabilir.

Bu R2Gate sistemi ile ağız ve diş sağlığı kliniğimizde implantınızı yaptırırken çekilmesi gereken Dental Volumetrik Tomografi dahil röntgen filmleri, cerrahi şablon(guide), geçici protezler, gerektiği durumlarda Titanyum-Mesh, gerekirse kemik greftleri, diş çekimi, atılan sutürlar, Clorhexidine Glunocate içeren antiseptik gargara vs. kullanılması gerekirse hastalarımızdan belirtilen fiyatların dışında ekstra bir ücret talep etmemekteyiz.

Öncelikle tamamen dişsiz olan ağızlarda All On Four teknik(ki tercihen alt çene) veya All On Six teknik(tercihen üst çene) R2Gate teknolojisi kullanılarak implantlarınız yapılabilir. Bu durumda protezleriniz(üzerine kaç kron yapılırsa yapılsın) ücrete dahil olarak şu şekilde hesaplanır(gerekirse greft, titanyum membran dahil her türlü cerrahi işlem dahildir.);
All On Four 400.000 TL(Ödemenizi kredi kartınız internet alışverişlerine açıksa bu marka implanta özel hazırladığımız sanal pos ile banka komisyonları hariç 200.000 TL)
All On Six 600.000 TL(Ödemenizi kredi kartınız internet alışverişlerine açıksa bu marka implanta özel hazırladığımız sanal pos ile banka komisyonları hariç 300.000 TL)

Dişli olan ağızlarda ise veya bazen duruma göre tamamen dişsiz ağızlarda(6 veya 8 implant üzerine 12 veya 14 kron gibi) tek çeneye yapılacak implant sayısına göre hesaplama tekniği şu şekildedir(gerekirse greft, titanyum membran dahil her türlü cerrahi işlem dahildir.);

Sadece Cerrahi stent ücreti(implant dahil ama geçici ve kalıcı protezler hariç) Tek çene ilk implant 60.000TL, aynı çenede sonraki her implant 9.000 TL (Ayrıca ödemeyi bu marka implant için özel olarak vade farksız kredi kartına 6 aya varan taksitle ödemek isterseniz %51.13 indirimli olarak ödeyebilirsiniz, aşağıda örnek hesaplamalar mevcut)

FULL PAKET(İmplant+Cerrahi stent+Geçici ve Kalıcı protezler herşey dahil) Tek çene ilk implant 50.000TL, aynı çenede sonraki her implant 20.000 TL(en fazla 8 adet yapılabilir) ve bu fiyatlara sadece tam implantların üzerine yapılacak kronlar dahildir, ama aralara yapılacak her bir kron ayrıca 9.000TL olarak ücretlendirilir.
Yani hesaplamaya tekniği şu şekilde; örneğin tek çenedeki 8 implant ve üzerine toplam 14 kron için, 50.000(ilk implant için üstündeki kron dahil)+(7×20.000=140.000TL)(sonraki 7 tane için üstündeki kron dahil)+((14-8=toplam 6 ara kron için)x9000=54.000TL)(implant üstlerine denk gelmeyen kronlar için)=244.000TL(genel toplam). (ödemeyi bu marka implant için özel hazırladığımız sanal pos ile vade farksız kredi kartına 6 aya varan taksitle ödemek isterseniz 119.242,80 TL)

7 implant üzeri 12 kron olsaydı mesela; 50.000(ilk implant için üstündeki kron dahil)+(6×20.000=120.000TL)(sonraki 6 tane için üstündeki kron dahil)+((12-7=toplam 5 ara kron için)x9000=45.000TL)(implant üstlerine denk gelmeyen kronlar için)=215.000TL(genel toplam) (ödemeyi bu marka implant için özel hazırladığımız sanal pos ile vade farksız kredi kartına 6 aya varan taksitle ödemek isterseniz 105.070,50 TL)

Yazının başında da dediğimiz gibi; Bu sayfayı R2Gate teknolojisi kullanarak yaptığımız implantlar için hazırlanmış olup diğer yerli ve ithal  diğer implantlarımız hakkında ayrıntılı bilgiyi kliniğimizi ziyaret ederek öğrenebilir ve tahmini ücretlerini İmplant Ücretleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

MegaGen – Anyridge

Ayrıca Megagen firmasına ait Xpeed(Kalsiyum iyonlu) yüzey yapısı bulunan bu Blue Diamond model implantı vb. Megagen markası  tarafından üretilen implantlar (ebi implant(Evidence implant) dahil) R2Gate sistemi olmadan kliniğimizde yaptırmak isterseniz üst yapı protez ücreti hariç implant dahil uygulama ücreti(gerekirse greft, titanyum membran dahil her türlü cerrahi işlem dahil) 20.000 TL olup üst yapı protez ücreti dahil değildir(ödemeyi bu marka implant için özel hazırladığımız sanal pos ile vade farksız kredi kartına 6 aya varan taksitle ödemek isterseniz 10.000 TL). Fiyata greft, titanyum membran dahil her türlü cerrahi işlem dahildir. Protez ücretlerini Tedavi Ücretleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Bu sayfada belirtiğimiz tüm ücretlere KDV Dahildir.

“R2Gate teknolojisi ile Dijital İmplantoloji” üzerine bir yorum

  1. I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.