THE ONLY SHAPE SHIFTING ALIGNER

4D teknolojisine sahip ilk şeffaf diş hizalayıcı plakları

THE ONLY SHAPE SHIFTING ALIGNER
THE FIRST CLEAR ALIGNERS IN 4D

4D teknolojisine sahip ilk şeffaf diş hizalayıcı plakları dünyadaki TEK ŞEKİL DEĞİŞTİREN HİZALAYICI olmaktadır.

ClearX, plastik üretimini azaltmak için en son 4D teknolojisini kullanan yenilikçi bir üründür.
Şekil değiştiren hizalayıcılar, kendisi için özel olarak üretilen ve her hastaya beraberinde gönderilen özel bir güçlendirici cihaz ve bir cep telefonu uygulaması yardımıyla kolayca bir sonraki plak aşaması ile değiştirilebilir ve yeniden kullanılabilir.

4D TEKNOLOJİSİYLE ÇEVRE DOSTU DİŞ DÜZELTME

Yukarıda videolarını gördüğünüz Avrupa ürünü olan ClearX Alignerlar ile Alt-Üst çift çene full tedavi Paket fiyatları 3 aydan kısa 200.000TL, 4-6 ay arası süren tedavilerde 200.000 TL, 7-9 ay arası süren tedavilerde 300.000 TL, 10-12 ay arası süren tedavilerde 300.000 TL, 13-17 ay arası süren tedavilerde 300.000 TL, 18 ay ve daha uzun sürecek kompleks vakalarda 400.000 TL idir ve tüm vakalarda tedavi bittikten sonra geriye dönmemesi için yapılan ve ilk seferinde verilecek olan Fixed Lingual Retainer’lar dahildir, sonrasında kırılma kaybolma gibi sebeplerle ihtiyaç olursa yenilerini 20.000 TL’ye alt ve üst olarak yaptırabilirsiniz. Tedavi sırasında kaybettiğiniz bir Aligner olması durumunda ise kaç numaraları plağı kaybederseniz sadece tek olarak o plağı 10.000 TL’ye yaptırabilirsiniz. ClearX Alignerlar ile yapılacak olan tedavilerinizde ölçülerinizi Almanya, İngiltere ve bunların Türkiye ofisleri ile paylaşabilmek için K Scan ağız içi tarayıcı kullanarak ölçü almaktayız.

Kliniğimizde kullanılan diğer şeffaf plak ürünleri için aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.