Sağlık Turistine TEŞHİS VE TEDAVİ PLANLAMASI desteğimiz

Eğer hastamız ülkemize gelmeden önce ülkesinde ir diş hekimine gider ve orada TEŞHİS VE TEDAVİ PLANLAMASI yaptırırsa TEŞHİS VE TEDAVİ PLANLAMASI başlığında bulunan ücretleri hastamızdan almıyoruz ve toplam tedavi ücretini ülkesinde doktorun yapmış olduğu plana hastaya önceden söylüyoruz(tabi biz muayene ettikten sonra planlama ve ücretler değişebilir). Bunun için 4 şartımız vardır;

  1. Ülkemize gelmeden önce kendi ülkesindeki bir diş hekiminden TEŞHİS VE TEDAVİ PLANLAMASI hizmeti alıp bize planlamayı göndermesi(mümkünse buraya gelmeden ortalama 40 gün önceden)
  2. Hizmetten yararlananın yani hastanın istisna şartlarına uyduğunun teyidi maksadıyla, hizmet sunanlar tedavi olanın pasaportunu kontrol ederek son 1 yıl içerisinde Türkiye’de altı aydan fazla bulunmamak şartıyla ve pasaportun (çıkma izni alarak Türk vatandaşlığını kaybeden kişilerde mavi kartın) fotokopisini hizmet sunulmadan önce hastadan almak.
  3. Ülkemize giriş yaptıktan sonra en geç 1 gün içerisinde kliniğimize gelip yeniden ve ücretsiz olarak TEŞHİS VE TEDAVİ PLANLAMASI çıkarmak ve sonrasında en geç 1 gün içerisinde tedavi ücretini peşin ödeyerek
  4. Ülkemize gelirken ki uçak biletini tarafımıza vermek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.