Diş Sağlığı Turizmi

Oda-Kahvaltı paketi

Kliniğimize yakın bir otelde tedaviniz süresince oda-kahvaltı konaklama paketi olup fiyata diş tedavileriniz dahil değildir. Hastalarımıza vereceğimiz sağlık hizmetleri haricinde tercümanlık, danışmanlık ve destek hizmetleri paketimize dahildir.

Tek kişilik odada 1 kişi ücreti 30.000 TL idir ve fiyatlara kahvaltı ile vergiler dahildir. Tedaviniz boyunca bir misafiriniz de ücretsiz olarak sizinle aynı odada konaklayabilir. Bu durumda çift kişilik oda farkı almıyoruz. Fiyatlar 13 yaş ve üzeri kişiler içindir. En az 20 gün önceden pasaportlarınızı ve ücretlerinizi bize iletmeniz ve gerekli ödemeyi yapmış olmanız gerekmektedir. Bu ödemenin geri iadesi olmayacaktır, o yüzden kliniğimizle iletişime geçip en az 40 gün önceden geliş-gidiş tarihlerinizi planlamanız önerilir. Eğer kalacağınız 5 yıldızlı otelde masaj hizmeti de isterseniz ilave olarak 3000 TL ödeyerek sadece masaj veya 4000 TL’ye masaj + kese köpük hizmeti de satın alınabilir.

0-6 yaş arası çocuklara ücret alınmazken ebeveynlerinin her ikisi ile beraber kalmak koşulu ile kendilerinin veya çocuklarının tedavileri boyunca yanlarında kalmak zorunda olan tüm sağlık turisti kapsamındaki 7-12 yaş arası çocukların her biri için 10.000 TL ek ücret alınır. En fazla 3 çocuğa kadar yardımcı olabiliyoruz.

Ayrıca müsaitliğimiz doğrultusunda kişi başı 4000 TL karşılığında İstanbul’un en iyi kahvaltı mekanlarından birinde kahvaltı imkanı sağlayabiliriz.

Pakete dahil olan diğer hizmetler;

1- Odanızda wifi ile yüksek hızda internet erişimi, düz ekran HDTV , kasa, minibar ve ikram tepsimiz

2- Buklet malzemeleri

3- Kahvaltı servisi hafta içi 07:00 ile 10:00 saatleri arasındadır.

4- Ütü ve ütü masası servisi

5- Arabanız varsa Otelde açık Otopark ve Vale servisi

Ülkemizde oturma izni almış ve geçici T.C kimlik numarası olan yabancı uyruklu hastalar, ülkemizde bulunan yabancı temsilcilik ve elçiliklerde görev yapan yabancı uyruklu kişiler de bu turizm paketinden yararlanabilir.

Not bu paketler sadece sağlık turisti sınıfında yer alan kişiler içindir. Hiçbir şekilde Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) veya Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından uygun görülen sivil toplum kuruluşları tarafından Balkanlardan ve Türk-i Cumhuriyetlerinden ülkemize tedavi amaçlı getirilen hastalara, Türk soylu olduğuna dair belge ibraz eden Türk soylu yabancılar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşları ve  uluslararası koruma başvurusu veya statüsü sahibi ve vatansız olarak tanınan kişiler için kliniğimiz vasıtasıyla Sağlık Turizmi yapılmayacaktır ve yapılması Sağlık Turisti dışındaysanız bu hizmetler için anlaşmalı aracı kuruluşlara sizi yönlendirmemiz kanunen de yasaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.