Cerrahi Guide (Rehber) Tekniği İle Dikişsiz İmplant Uygulanması

Cerrahi Guide (Rehber) Tekniği İle Dikişsiz İmplant Uygulanması’nda farklı yöntemler mevcut olup bizim öncelikli önerimiz aşağıda belirttiğimiz gibi R2Gate veya DIOnavi Full Arch benzeri bir teknoloji kullanılmasını önermekteyiz. Aşağıda buna benzer bir kaç önerdiğimiz yöntemi incelemenizi önereceğim. Sonra eğer bu yöntemler pahalı gelirse bu yazının sonunda belirttiğimiz diğer yöntemleri kullanabilirsiniz.

Kolay Drill Sistemi Cerrahi İmplant Kılavuzu ile yapılacak implant implantlarda bu sistemi kullanmadan önce uygun olup olmadığınızı değerlendirebilmemiz için öncelikle uygun bir görüntüleme merkezinden dicom data elimizde olacak şekilde (e-mail ile bize gönderilecek) bir tomografi çektirmeniz lazım. Sonrasında biz bu dicom dataları Kolay Drill Sistemini üreten firma ile paylaşacağız ve datalarınızın değerlendirilmesi için 2.000 TL planlama ücreti sizden tahsil edeceğiz(geri iadesi yoktur). Yapılan bu değerlendirme sonucunda tedaviniz için Kolay Drill Sistemi size uygunsa (bir cerrahi işlemde kaç implant yerleştirilirse yerleştirilsin) implantlar hariç yarım çene için 6.000TL, tek çene için 10bin TL fiyat farkı daha alınır ve kılavuzunuz basılır. Kolay Drill Sistemi Cerrahi İmplant Kılavuzu bir çok implant markası ile uyumludur.

Ay tasarım tarafından yapılan Cerrahi İmplant Kılavuzu ile yapılacak implant implantlarda(bir çok marka uyumludur) her bir implant için 5.000 TL ücret alınır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.