Trefoil sistem ile bir günde alt çene sabit implant üstü protez

Bu sayfa aşağıdaki videoda izlediğiniz Trefoil sistem ile bir günde alt çene sabit implant üstü protez yapmak hakkında bilgilendirmek içindir. Diğer implant ve implant üstü protez çözümlerimiz hakkında bilgi almak için İmplant sayfalarımızı ziyaret etmelisiniz.

Ayrıca daha ayrıntılı bir bilgi almak ve daha ayrıntılı videolar seyretmek isterseniz bu yazıyı okumaya devam etmelisiniz.

Bu Trefoil denen sistem genelde alt çenede 4 implant üzerine yaptığımız klasik barlı sabit implant üstü protezlerin cerrahiden bir sonraki seansta ve daha az aşamada ve 3 implant üzerine daha güvenli bir şekilde yerleştirilmesi için planlanan yarı k-hareketli parçalar içermektedir ve yapım tekniği biraz daha farklıdır. Örneğin protezinin cerrahi işlemi yapmadan önce kısmen hazırlanır.

Trefoil sistemi, daha dişsiz hastalar ve başarısız dişlere sahip hastalar için belki de yüksek kaliteli, verimli, sabit bir çözüm sunabilir.

Devrim niteliğinde sayılabilecek 3 implant üzerine sabit bir protez çözümü

Trefoil sistemi, alt çene dişsiz hastaların tedavisi için eşsiz sayılabilecek bir sabitleme mekanizmasına sahip önceden üretilmiş çubuk şeklindeki bar yapıdır ve ideal implant konumundan doğal sapmaları telafi etmek için ayarlanabilimektedir. Bu, dişleri bir günde daha fazla hasta için uygun bir seçim haline getirir.
Trefoil sisteminin hastaların koltukta geçirdiği seans sayılarını ve sürelerini azaltmasının üç yolu:

  • Akrilik protezi önceden üretilmiş bir bar yapı
  • Basit bir protez iş akışı
  • Kompanzasyon mekanizması nedeniyle azaltılmış restoratif bileşen

Birkaç günde dişlere kavuşma, 1 yılda %97,5 implant sağkalım oranı ile kaliteli çözüm

ABD’den Kenji Higuchi, “The Trefoil system embodies the Nobel Biocare objective – treat more patients better. With this improved efficiency comes the opportunity to bring the benefits of osseointegration to a whole new patient population.“ diyor.

Kliniğimizde bu sistem herşey dahil toplamda 400.000 Türk Lirasına uygulanmakta olup İsviçre firması olan Nobel Biocare(Alpha-Bio veya Brånemark System® Zygoma dahil, ihtiyaca göre gerekirse Zirkon İmplant da dahil, doktorumuz karar verecek) implant 60.000TL olup verilen fiyatlara implant üzerine yapılacak olan porselen/zirkon ücretleri dahildir, Lütfen porselen/zirkon fiyatları için Protez kısmının sonlarına bakınız.

Diğer implant fiyatları için lütfen İmplant Ücretleri sayfasına bakınız.

“Trefoil sistem ile bir günde alt çene sabit implant üstü protez” üzerine bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.