İstanbul Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu; 3224 sayılı Türk Dişhekimleri Birliği Kanununun 40. Maddesi (Oda yönetim kurulları her yıl aralık ayı içinde, dişhekimlerinin uygulayacakları muayene ve tedavi ücretlerine ilişkin bir rehber tarife hazırlayarak Birlik Merkez Yönetim Kuruluna gönderir. Birlik Merkez Yönetim Kurulu rehber tarife taslaklarını aynen veya gerekli gördükleri değişiklikleri yaparak tasdik eder ve bu tarifeleri Sağlık Bakanlığı'na bildirir.) gereğince 2023 yılı için hazırladığı Rehber Tarife taslağını Türk Dişhekimleri Birliği Merkez Yönetim Kurulu’na göndermiştir.

İDO Rehber Tarife Taslağı Hazırladı


İDO Rehber Tarife Taslağı Hazırladı

Bu sayfada güncel 2023 Yılı için planlanan Türk Dişhekimleri Birliği fiyat tarifesi yayınlanmaktadır. Lütfen güncel fiyatlarımız için TEDAVİ ÜCRETLERİ sayfasına bakınız.

İstanbul Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu; 3224 sayılı Türk Dişhekimleri Birliği Kanununun 40. Maddesi (Oda yönetim kurulları her yıl aralık ayı içinde, dişhekimlerinin uygulayacakları muayene ve tedavi ücretlerine ilişkin bir rehber tarife hazırlayarak Birlik Merkez Yönetim Kuruluna gönderir. Birlik Merkez Yönetim Kurulu rehber tarife taslaklarını aynen veya gerekli gördükleri değişiklikleri yaparak tasdik eder ve bu tarifeleri Sağlık Bakanlığı’na bildirir.) gereğince 2023 yılı için hazırladığı Rehber Tarife taslağını Türk Dişhekimleri Birliği Merkez Yönetim Kurulu’na göndermiştir.

Rehber Tarife taslağına ulaşmak için tıklayınız

Geçmiş yıllara ve 01.08.2022 tarihi öncesine ait 2022 Yılı Türk Dişhekimleri Birliği’nin geçerli yıl MUAYENE VE TEDAVİ ÜCRET TARİFELERİ için burayı tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.