FULL MOUTH DENTAL IMPLANTS TURKEY

Tam Ağız İmplant Paketi (Çene Başına)

 

Konaklama Fiyata dahildir.

Biz sadece 2 seans(başlangıç ve bitim seansları) için anlaşmalı bir otelimizde kahvaltı dahil konaklama sağlıyoruz. İlk seans için en az 2 gün(ortalama 4 gün, en fazla 6 gün) kahvaltı dahil konaklama imkanı vardır. Geçici protez yapabilirsek en az 8 gün(ortalama 10 gün, en fazla 12 gün).

İkinci seans(bitim seansı) için en az 12 gün(ortalama 14 gün, en fazla 16 gün) kahvaltı dahil konaklama imkanı vardır.

Yanınızda(aynı odada) bir misafirinizi ve 0-6 yaş çocuklarınızı ücretsiz olarak konaklatıyoruz.

Not: 7-12 yaş arası çocukların her biri için her geldiğinizde 10.000 Türk Lirası ek ücret alınır. En fazla 3 çocuk kabul edebiliyoruz.

Eğer dişlerinizin durumundan veya sizden kaynaklı olarak tedaviniz daha uzun sürecekse fazlasını otele kendiniz ödemeniz gerekmektedir).

Tedaviniz en az 3 ay arayla en az 2 seans(başlangıç ve bitim seansları) sürecektir. Çok nadir dişlerinizin durumundan kaynaklı olarak ara seans da verilebilir. Ara seans sırasında konaklama ve transfer masraflarını ayrıca ödemeniz gerekmektedir.

Eğer alt ve üst 2 çene beraber yapılırsa ara seans sırasındaki konaklama ve transfer masrafları da biz karşılıyoruz.
transferler

2 seans için Dahil

Gidiş-Geliş uçak biletleri siz ve en fazla 1 refakatçiniz için toplamda 40 KG bagaj hakkı bulunan Ekonomi Kabini için geçerlidir. Toplamda 50 KG bagaj hakkınız ile beraber Business Kabini için 40.000 TL fark ödemeniz gerekir.

(Şehir içi transferler sadece Havaalanı-Otel-Klinik-Otel-Havaalanı arası transferler içindir.). Eğer İstanbul’a gelmişken biraz da gezmek isterseniz bu tarz ekstra transfer ücretlerini Transfer Firmasına kendiniz ödeyebilirsiniz.)

Not: işleminiz 2 gelişte bitirilemezse Ekonomi Kabini için fazladan her gelişte toplamda şehir içi transfer dahil 24000 TL, Business Kabini için 44.000 TL fark ödemeniz gerekmektedir.

Not: Refakatçiniz 12 yaşından büyük olmalı. Refakatçiniz dışında 12 yaşın altında getireceğiniz her bir çocuk için her geldiğinizde 20.000 Türk Lirası(Business Kabini için 40.000 TL) ek ücret alınır. En fazla 3 çocuk kabul edebiliyoruz.

sonraki bakım Dahil
KOMPLİKASYON VE SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI DESTEĞİ 6 Aylık Paket Dahil.(Kendi Ülkenizde Müdahale Teminatını içermeyen). Ayrıntılı bilgi için KOMPLİKASYON VE SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI DESTEĞİ konulu yazımızı inceleyiniz. Dilerseniz farkını ödeyip diğer paketleri de alabilirsiniz.
Ödeme planı Var. Aşağıda ayrıca açıklaması mevcut
Cerrah Konsültasyonu Dahil
Röntgen ve 3D Tomografi Dahil
Diş çekimleri Dahil
Yüksek Kaliteli Diş İmplantları (6 adet) Dahil
Zirkonyum Kronlar (12 adet) Dahil
Yapımı uygunsa Geçici Hareketli Tam Protez Tek Çene Dahil
Ağız koruyucu Dahil
Tüm İlaçlar Dahil
Her şey Dahil Toplam Ücret 364.940,00 Türk Lirası (Özel uygulamamız aracılığı ile istediğiniz para biriminde ne kadara denk geldiğini görüntüleyebilirsiniz) Ülkemizdeki yüksek enflasyon sebebiyle lütfen fiyatın değişip değişmediğini sorunuz.

Lütfen İstanbul’a geleceğiniz tarihi belirleyip en az 32 gün önceden dişlerinizin resimleri ve varsa röntgen filmleriniz ile beraber kliniğimiz ile iletişime geçiniz. Randevu tarihini ise kliniğimize gelmeyi planladığınız tarihten en az 30 gün önceden bizimle iletişime geçip kararlaştırmadan uçak biletinizi almayınız.

Fiyatlarımıza uçak biletleri dahildir. (Sabiha Gökçen Havaalanı öncelikli olmak üzere İstanbul’daki bir Havaalanına gelecek şekilde uçak biletinizi en az 28 gün önceden uçak biletimizi alabilmemiz için lütfen pasaport  bilgilerinizi bize gönderin.

Ödeme Planı; Randevunuza gelmeden en az 26 gün önce Uçak Bileti, Otel, transfer, KOMPLİKASYON VE SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI DESTEĞİ gibi hizmetlerinizin ayarlanması için 74000 Türk Lirasına karşılık gelecek rakamı size vereceğimiz banka hesap numarasına yatırmanız gerekmektedir(Bu sayede ödeyeceğiniz rakam da bu tedavi paketi için sabitlenecektir, enflasyon vb durumlardan etkilenmeyecektir.). Bu bedelin geri ödemesi yoktur. 197.625,00 Türk Lirasını tedavi için kliniğimizi ilk ziyaret ettiğiniz gün ödemeniz gerekecektir. Yapılan muayene sonucu ekstra işlemler yapılması gerekecekse Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı Kapsamında Sunulan Sağlık Hizmetleri Fiyat Tarifesi üzerinden ayrıca ücretlendirileceksiniz ve fazladan çıkabilecek bu ödemelerinizi tedavinizin ikinci gününde ödemenizi isteyeceğiz.

En az 3 ay sonrasında bitim seansı için bize ulaşıp tekrar randevu almanızı isteyeceğiz. Bu ikinci iletişim aşamasında bitim seansında gerekli konaklama ve transferler için sizden bir daha ek ücret istemeyeceğiz. Lütfen; Randevu almayı düşündüğünüz tarihten en az 22 gün önce bizimle iletişime geçin ki randevunuzu kesinleştirelim. Sabiha Gökçen Havaalanı öncelikli olmak üzere İstanbul’daki bir Havaalanına gelecek şekilde uçak biletinizi en az 20 gün önceden alıp bize uçak biletinizin resmini randevu tarihinden en az 18 gün öncesine kadar ulaştırınız.

Kalan 93.315 Türk lirasını ise bitim seansına geldiğiniz gün kliniğimizde ödemenizi isteyeceğiz.

İngiltere ve Türkiye Ağız ve Diş Sağlığı Muayene ve Tedavi Ücretlerinin Karşılaştırılmasının daha net anlaşılması için Londra’nın en güney kısmında bulunan en ucuz, en büyük ve en kalabalık semtlerinden bir çok iş merkezi, ofis ve ev bulunduran Croydon’daki bir kaç diş kliniğinden aldığımız en düşük fiyat Total: £12469 idir. (Tabi bunun içinde konaklama vs. dahil değildir.) Diş çekimleri ve ilaçlar ayrıca ücretlendirilecektir. Örnek verdiğimiz bölgede en basit diş çekiminin tanesine en az £195.00 almaktadırlar.

Not: bu paketler sadece sağlık turisti sınıfında yer alan kişiler içindir. Hiçbir şekilde Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) veya Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından uygun görülen sivil toplum kuruluşları tarafından Balkanlardan ve Türk-i Cumhuriyetlerinden ülkemize tedavi amaçlı getirilen hastalara, Türk soylu olduğuna dair belge ibraz eden Türk soylu yabancılar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşları ve  uluslararası koruma başvurusu veya statüsü sahibi ve vatansız olarak tanınan kişiler için kliniğimiz vasıtasıyla Sağlık Turizmi yapılmayacaktır ve yapılması Sağlık Turisti dışındaysanız bu hizmetler için anlaşmalı aracı kuruluşlara sizi yönlendirmemiz kanunen de yasaktır.

Bu sayfada belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir. Hizmetten yararlananın yani hastanın istisna şartlarına uyduğunun teyidi maksadıyla, hizmet sunanlar tedavi olanın pasaportunu kontrol ederek Türkiye’ye son girişinin altı ayı aşmaması şartıyla ve pasaportun (çıkma izni alarak Türk vatandaşlığını kaybeden kişilerde mavi kartın) fotokopisini hizmet sunulmadan önce hastadan almak şartıyla KDV’ den muaf tutulacağından işlem fiyatlarına KDV eklenmeyecektir. Bu kişiler dışında kalan tüm hastalarımıza yaptıracakları tedavilerde ayrıca %10 oranında KDV eklenecektir.

Ayrıca USD, Euro, GBP(İngiliz Sterlini), CHF(İsviçre Frangı), JPY(Japon Yeni) ile ödemelerinin banka hesaplarımıza havale/EFT/Swift gibi yollarla yapılmak istenmesi durumunda ödeme miktarına bakılmaksızın yapılan her ödemede 400 Türk Lirası karşılığı fazla ödeme yapmanız istenecektir.

Sahte diş implantı mağduru olmamak için, diş hekiminizin kullanacağı implant kutularının üzerindeki QR kodu, cep telefonunuza yükleyeceğiniz sağlık bakanlığı ÜTS uygulaması ile kontrol ediniz
Sahte diş implantı mağduru olmamak için, diş hekiminizin kullanacağı implant kutularının üzerindeki QR kodu, cep telefonunuza yükleyeceğiniz sağlık bakanlığı ÜTS uygulaması ile kontrol ediniz

“Tam Ağız İmplant Paketi (Çene Başına)” üzerine bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.