Hollywood Smile Turkey/Istanbul Price Packages | Smile Makeover Method

MDCT HOLLYWOOD SMILE MAKEOVER(20 adet Zirkonya Kron ile Hollywood Gülüşü) 10’lu üst, 10’lu alt VITA® Zirkonyum kaplamalardan oluşan, Dijital Diş Hekimliği, Güzel deniz şehri İstanbul’da Otel Konaklama Tatil

 

Konaklama Fiyata dahildir. Anlaşmalı bir otelimizde en az 6 gün kahvaltı dahil konaklama imkanı sağlamaktayız. Ortalama 10 gün.(En fazla 12 güne kadar konaklama imkanı sağlıyoruz. Eğer dişlerinizin durumundan veya sizden kaynaklı olarak tedaviniz daha uzun sürecekse fazlasını otele kendiniz ödemeniz gerekmektedir).

Yanınızda(aynı odada) bir misafirinizi ve 0-6 yaş çocuklarınızı ücretsiz olarak konaklatıyoruz.

Not: 7-12 yaş arası çocukların her biri için 10.000 TL ek ücret alınır. En fazla 3 çocuk kabul edebiliyoruz.
transferler Dahil(Sadece Havaalanı-Otel-Klinik-Otel-Havaalanı arası transferler). Eğer İstanbul’a gelmişken biraz da gezmek isterseniz bu tarz ekstra transfer ücretlerini Transfer Firmasına kendiniz ödeyebilirsiniz.)
sonraki bakım Dahil
KOMPLİKASYON VE SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI DESTEĞİ 6 Aylık Paket Dahil.(Kendi Ülkenizde Müdahale Teminatını içermeyen). Ayrıntılı bilgi için KOMPLİKASYON VE SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI DESTEĞİ konulu yazımızı inceleyiniz. Dilerseniz farkını ödeyip diğer paketleri de alabilirsiniz.
Ödeme planı Var. Aşağıda ayrıca açıklaması mevcut
Estetik Diş Hekimi Danışmanlığı Dahil
Zirkonyum Kaplama (20 adet) Dahil
Ağız koruyucu Dahil
Dijital Gülüş Tasarımı Dahil
Her şey Dahil Toplam Ücret 284460 Türk Lirası (Özel uygulamamız aracılığı ile istediğiniz para biriminde ne kadara denk geldiğini görüntüleyebilirsiniz) Ülkemizdeki yüksek enflasyon sebebiyle lütfen fiyatın değişip değişmediğini sorunuz.

Lütfen İstanbul’a geleceğiniz tarihi belirleyip en az 40 gün önceden dişlerinizin resimleri ve varsa röntgen filmleriniz ile beraber kliniğimiz ile iletişime geçiniz. Randevu tarihini ise kliniğimize gelmeyi planladığınız tarihten en az 36 gün önceden bizimle iletişime geçip kararlaştırmadan uçak biletinizi almayınız.

Fiyatlarımıza uçak biletleri dahil değildir. Lütfen Sabiha Gökçen Havaalanı öncelikli olmak üzere İstanbul’daki bir Havaalanına gelecek şekilde uçak biletinizi en az 30 gün önceden alıp bize uçak biletinizin resmini randevu tarihinden en az 24 gün öncesine kadar ulaştırınız.

Ödeme Planı; Randevunuza gelmeden en az 20 gün önce Otel, transfer, KOMPLİKASYON VE SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI DESTEĞİ gibi hizmetlerinizin ayarlanması için 54000 Türk Lirasına karşılık gelecek rakamı size vereceğimiz banka hesap numarasına yatırmanız gerekmektedir(Bu sayede ödeyeceğiniz rakam da bu tedavi paketi için sabitlenecektir). Bu bedelin geri ödemesi yoktur. Kalan 230.460 Türk Lirasını tedavi için kliniğimizi ilk ziyaret ettiğiniz gün ödemeniz gerekecektir. Yapılan muayene sonucu ekstra işlemler yapılması gerekecekse Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı Kapsamında Sunulan Sağlık Hizmetleri Fiyat Tarifesi üzerinden ayrıca ücretlendirileceksiniz ve fazladan çıkabilecek bu ödemelerinizi tedavinizin ikinci gününde ödemenizi isteyeceğiz.

İngiltere’de Hollywood Smile maliyeti(konaklama vs dahil değildir) :

En düşük fiyat

  • 15.000 £ = 20 Zirkon kaplama

Hollanda’da Hollywood Smile maliyeti(konaklama vs dahil değildir) :

En düşük fiyat

  • 8.600 € = 20 Zirkon kaplama

ABD’de Hollywood Smile maliyeti (konaklama vs dahil değildir):

En düşük fiyat

  • 30.000 $ = 20 Zirkon kaplama

Not: bu paketler sadece sağlık turisti sınıfında yer alan kişiler içindir. Hiçbir şekilde Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) veya Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından uygun görülen sivil toplum kuruluşları tarafından Balkanlardan ve Türk-i Cumhuriyetlerinden ülkemize tedavi amaçlı getirilen hastalara, Türk soylu olduğuna dair belge ibraz eden Türk soylu yabancılar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşları ve  uluslararası koruma başvurusu veya statüsü sahibi ve vatansız olarak tanınan kişiler için kliniğimiz vasıtasıyla Sağlık Turizmi yapılmayacaktır ve yapılması Sağlık Turisti dışındaysanız bu hizmetler için anlaşmalı aracı kuruluşlara sizi yönlendirmemiz kanunen de yasaktır.

Bu sayfada belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir. Hizmetten yararlananın yani hastanın istisna şartlarına uyduğunun teyidi maksadıyla, hizmet sunanlar tedavi olanın pasaportunu kontrol ederek Türkiye’ye son girişinin altı ayı aşmaması şartıyla ve pasaportun (çıkma izni alarak Türk vatandaşlığını kaybeden kişilerde mavi kartın) fotokopisini hizmet sunulmadan önce hastadan almak şartıyla KDV’ den muaf tutulacağından işlem fiyatlarına KDV eklenmeyecektir. Bu kişiler dışında kalan tüm hastalarımıza yaptıracakları tedavilerde ayrıca %10 oranında KDV eklenecektir.

Ayrıca USD, Euro, GBP(İngiliz Sterlini), CHF(İsviçre Frangı), JPY(Japon Yeni) ile ödemelerinin banka hesaplarımıza havale/EFT/Swift gibi yollarla yapılmak istenmesi durumunda ödeme miktarına bakılmaksızın yapılan her ödemede 400 Türk Lirası karşılığı fazla ödeme yapmanız istenecektir.

“MDCT HOLLYWOOD SMILE MAKEOVER(20 adet Zirkonya Kron ile Hollywood Gülüşü) 10’lu üst, 10’lu alt VITA® Zirkonyum kaplamalardan oluşan, Dijital Diş Hekimliği, Güzel deniz şehri İstanbul’da Otel Konaklama Tatil” üzerine 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.