Dijital bir tedavi planlaması implant yapımı

Bu sayfayı Batı Group –Straumann Group‘a ait implant markalarının(Straumann, Medentika®, Neodent®  vs hangisi olursa olsun arafından üretilen (fakat Anthogyr markası ve yine Straumann® tarafından üretilen grade 4, Roxolid® veya zirkonya, Straumann® Zigomatik İmplant ile Straumann® Mini İmplant Sistemi, Straumann® BLX hariç) kullanarak tam dişsiz hastalarımızı birkaç günde dişlerine kavuşturmak için Full Arch yaptığımız implantlar için hazırlanmış olup diğer yerli ve ithal implantlarımız hakkında ayrıntılı bilgiyi kliniğimizi ziyaret ederek öğrenebilir ve tahmini ücretlerini İmplant Ücretleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Acil tedavi protokolleri ile hastanın diş hekimi koltuğunda oturma süresi azaltılıp daha fazla verimlilik elde edilebilir.

Kılavuzlu cerrahiyi kullanarak daha öngörülebilir bir iş akışıyla implant yerleştirmede güven düzeyini artırılabilir.

HASTA DENEYİMİNİ İYİLEŞTİRİLEBİLİP hastalar eksik dişlerine daha hızlı zamanda ulaşıp ve doktor-hasta arasında etkili iletişim ile tedavi kabulü sağlanabilir.

Tedavi planlaması sayesinde zaman, maliyet ve sonuç açısından basit ve öngörülebilir hale getiren rehberli cerrahi iş akışı ile HASTA BEKLENTİLERİNİ KARŞILANABİLİR.

Yukarıdaki şekillerde videoda izlediğiniz gibi tam dişsiz hastalarda 4 ya da 6 implant üzerine birkaç seans içinde cerrahi şablon kullanarak implant yerleştirilmesi ve üzerlerine aynı seans geçici dişlerin takılması toplamda tek çene için her şey dahil 100.000 TL tutmaktadır. Bu fiyat tek çeneye yapılacak olan 3 ve üzeri sayıdaki implantlar(4, 6 gibi) için geçerlidir, eğer tek çeneden 1 ya da 2 implant ile benzeri bir işlem yapılacaksa ücreti sabit 80bin Türk Lirasıdır. Bu verilen ücretlere en az 3 ay sonra daimi dişlerin takılması fiyatlara dahil değildir. 3 ay sonra ağız içi tarayıcı cihazları kullanarak veya duruma göre kullanmayıp silikon ölçü alarak genelde Cad-Cam teknolojisi ile çalıştığımız laboratuvarımız ile yaptığımız protetik diş tedavilerin fiyatları için CAD-CAM FİYAT LİSTEMİZE bakabilirsiniz.

Dental Volumetrik Tomografi’yi Diş Hekimlerimizin önerisi doğrultusunda Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinik’lerimizin dışında sistemlerimize uygun olan bir Görüntüleme Merkezinde siz kendiniz ücretini ekstra olarak oraya ödeyerek çektiriyorsunuz.

Ayrıca Batı Group –Straumann Group‘a ait implant markalarının bu sayfada izlediğiniz Kılavuzlu cerrahiyi kullanmadan yapılması durumunda (Straumann, Medentika®, Neodent®  vs hangisi olursa olsun (fakat Anthogyr hariç), tarafından üretilen grade 4, Roxolid® veya zirkonya, Straumann® Zigomatik İmplant ile Straumann® Mini İmplant Sistemi ve Straumann® BLX de dahil olmak üzere) tanesi 30.000TL olup İmplant üzerine yapılacak olan porselen/zirkon ücretleri dahildir, fakat hangi sitemin kullanılması gerektiğine diş hekimlerimiz kemiğinizin durumuna göre karar verecektir elbette. Ayrıca bu grup implantları yaparken kullanılacak olan botiss ve/veya OsteoBiol markalı biyomateryaller ile yapılacak tüm cerrahi işlemler klavuzsuz cerrahi yapılması sırasında fiyata dahildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.