Dijital bir tedavi planlaması implant yapımı

Cerrahi Klavuzlu Straumann®  Smile in a Box Tedavi Planlaması ve tek full tedavi

Bu sayfayı Batı Group –Straumann Group‘a ait implant markalarının(Straumann, Medentika®, Neodent®  vs hangisi olursa olsun arafından üretilen (fakat Anthogyr markası ve yine Straumann® tarafından üretilen grade 4, Roxolid® veya zirkonya, Straumann® Zigomatik İmplant ile Straumann® Mini İmplant Sistemi, Straumann® BLX hariç) kullanarak tam dişsiz hastalarımızı birkaç günde dişlerine kavuşturmak için Full Arch yaptığımız implantlar için hazırlanmış olup diğer yerli ve ithal implantlarımız hakkında ayrıntılı bilgiyi kliniğimizi ziyaret ederek öğrenebilir ve tahmini ücretlerini İmplant Ücretleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Acil tedavi protokolleri ile hastanın diş hekimi koltuğunda oturma süresi azaltılıp daha fazla verimlilik elde edilebilir.

Kılavuzlu cerrahiyi kullanarak daha öngörülebilir bir iş akışıyla implant yerleştirmede güven düzeyini artırılabilir.

HASTA DENEYİMİNİ İYİLEŞTİRİLEBİLİP hastalar eksik dişlerine daha hızlı zamanda ulaşıp ve doktor-hasta arasında etkili iletişim ile tedavi kabulü sağlanabilir.

Tedavi planlaması sayesinde zaman, maliyet ve sonuç açısından basit ve öngörülebilir hale getiren rehberli cerrahi iş akışı ile HASTA BEKLENTİLERİNİ KARŞILANABİLİR.

Yukarıdaki şekillerde videoda izlediğiniz gibi tam dişsiz hastalarda 4 ya da 6 implant üzerine birkaç seans içinde cerrahi şablon kullanarak implant yerleştirilmesi ve üzerlerine aynı seans geçici dişlerin takılması(3 ay sonra kalıcı full Zirkonzahn marka zirkon/porselen kron /köprü herşey dahil) toplamda tek çene için her şey dahil 700.000 TL yerine her şey dahil 500.000 TL tutmaktadır(O çenede ne yapılması gerekiyorsa).

Dental Volumetrik Tomografi’yi Diş Hekimlerimizin önerisi doğrultusunda Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinik’lerimizin dışında sistemlerimize uygun olan bir Görüntüleme Merkezinde siz kendiniz ücretini ekstra olarak oraya ödeyerek çektiriyorsunuz.

Ayrıca Batı Group –Straumann Group‘a ait implant markalarının bu sayfada izlediğiniz Kılavuzlu cerrahiyi kullanmadan yapılması durumunda (Straumann, Medentika®, Neodent®  vs hangisi olursa olsun (fakat Anthogyr hariç), tarafından üretilen grade 4, Roxolid® ile Straumann® Mini İmplant Sistemi ve Straumann® BLX de dahil olmak üzere) tanesi 40.000TL olup İmplant üzerine yapılacak olan porselen/zirkon ücretleri ve her türlü kemik tozu ve membran ile yapılacak cerrahi işlemler dahildir, fakat hangi sitemin kullanılması gerektiğine diş hekimlerimiz kemiğinizin durumuna göre karar verecektir elbette. Zirkonya, Straumann® Zigomatik İmplant yapılırsa herşey dahil implant başı 300.000 TL idir. Ayrıca bu grup implantları yaparken kullanılacak olan botiss ve/veya OsteoBiol markalı biyomateryaller ile yapılacak tüm cerrahi işlemler klavuzsuz cerrahi yapılması sırasında fiyata dahildir. Klavuzlu planlama istenirse tek çene(o çenede kaç implant olursa olsun) 20.000 TL ekstra fark alınır.

“Dijital bir tedavi planlaması implant yapımı” üzerine bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.